Karen Pirie

Гледајте Karen Pirie онлајн

★ 6.9 2022 2 Сезоне КримиДрама

Karen Pirie (2022) — Крими, Драма. Гледајте Karen Pirie онлајн на Renew IPTV у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Karen Pirie?

When a 25-year-old murder in St Andrews becomes the subject of a provocative true-crime podcast, DS Karen Pirie is tasked with heading up a review. Digging up the past, Karen uncovers fresh evidence and a potential perpetrator. But when suspects start coming under attack, the cold case turns into an active investigation. Can Karen find the killer before it’s too late?

Најновија епизода

С2 · Епизода 3 — Episode 3 · 2025-07-20

The case takes a dramatic turn and the pressure from all sides increases as Karen races to track down those responsible for the kidnap before the truth is buried.

Жанрови
Крими, Драма
Прво емитовање
2022-09-25
Оцена
★ 6.9 / 10

Главне улоге

  • Lauren Lyle DI Karen Pirie
  • Chris Jenks DC Jason Murray
  • Zach Wyatt DS Phil Parhatka
  • Emer Kenny River Wilde
  • Rakhee Thakrar Bel Richmond
  • Steve John Shepherd DCS Lees

Како гледати Karen Pirie на Renew IPTV

Гледање Karen Pirie на Renew IPTV траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате Karen Pirie данас

Не чекајте датум премијере — Renew IPTV већ има Karen Pirie, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.