Mysterious Disappearances

Sledovať Mysterious Disappearances online

★ 6.7 2024 1 Série AnimovanýMysterióznySci-Fi & Fantasy

Mysterious Disappearances (2024) — Animovaný, Mysteriózny, Sci-Fi & Fantasy. Sledujte Mysterious Disappearances online na Renew IPTV v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Mysterious Disappearances?

Sumireko Ogawa’s dream of becoming a novelist is reinvigorated with new rumors of mystical incidents. Now a clerk at a bookstore, she enlists her young coworker, Ren Adashino, to investigate urban legends, black magic, and ghost stories across the city. Sumireko has a knack for triggering magical events, and Ren has a dark secret of his own. Will they survive their investigation unscathed?

Najnovšia epizóda

S1 · Epizóda 12 — A Ticket, a Video, and Mysterious Disappearances · 2024-06-26

Adashino has vanished from Sumireko's sight. The Cat Sovereign appears at the station just as Oto is returning from visiting Uname. Adashino intervenes, but speaking with the Cat Sovereign makes Oto remember something she's forgotten for ten years.

Žánre
Animovaný, Mysteriózny, Sci-Fi & Fantasy
Prvé vysielanie
2024-04-10
Hodnotenie
★ 6.7 / 10

Hlavné obsadenie

  • Fairouz Ai Sumireko Ogawa (voice)
  • Daiki Yamashita Ren Adashino (voice)
  • Eri Yukimura Oto Adashino (voice)
  • Yui Horie Manami Uname (voice)
  • Rie Takahashi Shizuku (voice)
  • Saya Aizawa Nodoka Ametsuchi (voice)

Ako sledovať Mysterious Disappearances na Renew IPTV

Sledovanie Mysterious Disappearances na Renew IPTV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať Mysterious Disappearances ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Renew IPTV už má Mysterious Disappearances a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.