Happy Ending Romance

Sledovať Happy Ending Romance online

★ 6.0 2022 1 Série Dráma

Happy Ending Romance (2022) — Dráma. Sledujte Happy Ending Romance online na Renew IPTV v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Happy Ending Romance?

Jung-woo, unfairly ostracized from the literary world, finds refuge with Jung-hyun, a respected senior. Years later, their codependent lifestyle is disrupted by Tae-young, a young publisher seeking to publish Jung-woo's comeback novel.

Najnovšia epizóda

S1 · Epizóda 8 — Happy Ending Romance · 2022-12-15

Jung Hyun and Tae Young try their best to figure out a way of getting Jung Woo back into the publishing industry, does their plan succeed by the end?

Žánre
Dráma
Prvé vysielanie
2022-11-24
Hodnotenie
★ 6.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Jung Taek-woon Kim Jung Hyun
  • Ha Jong-woo Han Tae Young
  • Park Hyun-chul Cha Jung Woo
  • Kim Kwang-kyu Manager Kim
  • Im Too-chul Kang Woo Joo
  • Jung Ji Yeon Yeong Seon

Ako sledovať Happy Ending Romance na Renew IPTV

Sledovanie Happy Ending Romance na Renew IPTV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať Happy Ending Romance ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Renew IPTV už má Happy Ending Romance a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.