Nima Denzongpa

Nima Denzongpa online kijken

2021 1 Seizoenen Drama

Nima Denzongpa (2021) — Drama. Kijk Nima Denzongpa online op Renew IPTV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Nima Denzongpa over?

Nima, a young girl from Sikkim, leaves her life behind to chase love in Mumbai. Can she overcome prejudice and hardship to find her place?

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 270 — Episode 270 · 2022-09-02

Genres
Drama
Eerste uitzending
2021-08-23

Hoofdrolspelers

  • Surabhi Das Nima Denzongpa Sethi
  • Akshay Kelkar Suresh Mane
  • Mohammed Iqbal Khan Virat Sethi
  • Manish Raisinghani Virat Sethi
  • Usha Naik Sunita Mane

Hoe Nima Denzongpa te kijken op Renew IPTV

Nima Denzongpa kijken op Renew IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met Nima Denzongpa kijken

Wacht niet op de releasedatum — Renew IPTV heeft Nima Denzongpa al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.