The Lone Ranger

The Lone Ranger megtekintése online

★ 6.8 1949 5 Évadok WesternAction & Adventure

The Lone Ranger (1949) — Western, Action & Adventure. Nézd a(z) The Lone Ranger online a(z) Renew IPTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Miről szól a(z) The Lone Ranger?

The Lone Ranger is an American western television series that ran from 1949 to 1957, starring Clayton Moore with Jay Silverheels as Tonto. The live-action series initially featured Gerald Mohr as the episode narrator. Fred Foy served as both narrator and announcer of the radio series from 1948 to its finish and became announcer of the television version when story narration was dropped there. This was by far the highest-rated television program on the ABC network in the early 1950s and its first true "hit".

Legújabb epizód

É5 · Epizód 39 — Outlaws in Grease Paint · 1957-06-06

Actors Lavinia and Dewitt Faversham are behind many robberies throughout the West, but when they arrive in Cedar Springs they might have met their match.

Műfajok
Western, Action & Adventure
Első adás
1949-09-15
Értékelés
★ 6.8 / 10

Főszereplők

  • Clayton Moore The Lone Ranger
  • Jay Silverheels Tonto

Hogyan nézd a(z) The Lone Ranger a(z) Renew IPTV oldalon

A(z) The Lone Ranger megnézése a(z) Renew IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) The Lone Ranger még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) Renew IPTV már kínálja a(z) The Lone Ranger, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.