Master Moley

Δείτε το Master Moley online

★ 5.8 2019 32 λεπτά Κινούμενα Σχέδια

Master Moley (2019) — Κινούμενα Σχέδια. Δείτε το Master Moley online στο Renew IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Master Moley;

Ένας μικρός τυφλοπόντικας κόβει ένα τριαντάφυλλο απ' τον κήπο της Βασίλισσας, χωρίς να γνωρίζει ότι αυτή του η πράξη θα αλλάξει όχι μόνο την δικιά του ζωή, αλλά και όλων των τυφλοπόντικων.

Είδη
Κινούμενα Σχέδια
Κυκλοφορία
2019-11-16
Σκηνοθεσία
Leon Joosen
Βαθμολογία
★ 5.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Warwick Davis Master Moley (voice)
  • Gemma Arterton Mona Lisa (voice)
  • Togo Igawa Mystic Mole (voice)
  • Richard E. Grant The Gardener (voice)
  • Charles Dance Mr. James Moley (voice)
  • Julie Walters Mrs. Elizabeth Moley / Queen (voice)

Πώς να δείτε το Master Moley στο Renew IPTV

Το να δείτε το Master Moley στο Renew IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Master Moley σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το Renew IPTV έχει ήδη το Master Moley καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.